UAKINO » Фільми » Громовержці
Громовержці постер

Роберт Рейнольдс мав стати найбільшим героєм Землі. Адже він сильніший від "Людей Ікс" та "Фантастичної четвірки". Знаменитий Вартовий перевершує навіть усіх Месників. Але існує один ворог, якого він так і не зміг подолати. Цей противник знаходиться в серці та розумі Роберта. Його темна сторона - суперлиходій на прізвисько Морок, виривається на волю. Він вважає себе богом і не збирається виконувати чиїсь накази. Усі, хто намагається йому протистояти, перетворюються на тіні. Найсильніші захисники виявляються повалені та знищені за кілька хвилин. Глава ЦРУ Валентина Аллегра вирішує зібрати незвичайний загін, який складається з найнебезпечніших лиходіїв. Раз герої не впоралися з божевільним Часовим, можливо, цим запеклим злочинцям пощастить більше. Бакі Барнс, Олена Бєлова, Червоний Страж, Джон Вокер і Таскмайстер виходять із в'язниці, щоб стати останньою надією людства. Тепер вони – могутні "Громовержці", нові месники та захисники Землі.

  • Обмеження віку: 12+
  • Прем'єра: 2025
  • Нові Месники
  • Країна: США
  • Жанр: фантастика, фентезі, пригоди, драма, екшн, кримінал
  • Час перегляду: 189 хв
  • Озвучка: Українською
  • Режисер: Джек Шреєр
  • 7.1
  • Актори:Флоренс Пʼю, Себастіан Стен, Девід Гарбор, Ваятт Расселл, Ганна Джон-Кеймен, Рейчел Вайс, Льюїс Пуллман, Джеральдін Вісванатан

Громовержці дивитись онлайн безкоштовно

Поскаржитись
смотреть онлайн Громовержцы
5.7
Якість: BDRip ,4K UHD

Плеєр №1, це основний тут релізли тільки українською. Всі решта плеєрів є резервними. Але там буває швидше з`являється реліз. Можливо навіть іншою мовою, або з оригінальною доріжкою та субтитрами. Всі працюють на всіх пристроях і гарно масштабуються для Телевізора. Перевірено на: Iphone, Mac, Ipad також на всіх Андроїд.

Щоб отримати додаткові функції і бачити набагато менше реклами, пройдіть будьласка швидку реєстрацію.

Відгуки до Громовержці

Вдячні за ваш відгук!
  1. Іванна
    0
    Іванна
    гість
    17 травня 2025 15:43
    +2
    Це якийсь дикий треш, ще гірше нового кепа, я просто ставлю -10 з 10, я не розумію що в марвел відбувається!!! 2 роки треш, зараз ще Залізне серце жесть буде. Надія була на Педро Паскаля і фантастичну четвірку, але вже все, надії немає.. я думаю нова F4 буде таке саме ге, якщо не гірше. Дісі після снайдера просто нуль, тепер марвел в шлак пішли. Що за ппц..
  2. Den25
    6
    Den25
    Глядач
    3 травня 2025 16:40
    -4
    Таке собі, не знаю навіть..... Ніби ок, але щось марвел не в ту сторону понесло. Як вони все звяжуть поняття немає, Громовержцям 6 з 10, не більше. Щось не видно нічого куди ми йдем. Доктор Дум вже досить скоро, а тут таке....
  3. Оля
    0
    Оля
    гість
    3 травня 2025 16:40
    +3
    Це просто "шедевр" після нового капітана Америки, 2 з 10 !!
Вхід Реєстрація
Ввійти в свій аккаунт
Та отримати нові можливості
Забули пароль?